Predstavujeme vám #prettinesshooting

20.10.2020

Zrušili nám stužkové, svadby, oslavy, ... Nerada by som bola negatívna, ba práve naopak! Keď nemáme príležitosť parádiť sa, tak si ju sami vytvorme!

Rada by som vám predstavila môj najnovší projekt #prettinesshooting, v ktorom však nie som sama. O čo ide?

Hm, nezačnem hneď zhurta, ale otázkou - ktorá žena netúži po dokonalom, profesionálnom make-upe, celkovom stylingu a túto dokonalosť mať zachytenú na fotkách? Neviem ako vy, no ja takú nepoznám. A práve preto som vymyslela vyššie spomínaný projekt, v rámci ktorého vám ponúknem možnosť cítiť sa aspoň na niekoľko hodín ako princezná (či kráľovná), užiť si profesionálny make-up, vlasový syling, jedinečné oblečenie a mať z týchto chvíľ následne fotky, či dokonca vlastnú personalizovanú ilustráciu. 

Veď ozaj, videli ste už niekedy samú seba nakreslenú ako módnu postavičku?

No ono to ani zďaleka nie je všetko...

V rámci #prettinesshooting si môžete vybrať z viacero možností. V ponuke sú 4 balíčky:

A ako to teda celkovo vyzerá, aký je postup v rámci #prettinesshootingu?

Prídete do môjho štúdia, kde vás nalíčim a učešem (samozrejme, po vzájomnej konzultácii - ak budete mať nejaký vlastný nápad, bude vítaný) a rovnako sa postarám aj o konzultáciu ohľadom líčenia. Nejaké tie typy a triky pri líčení nie sú predsa nikdy na škodu.

Majka - fashion guru z MINETA BOUTIQUE

Ak sa rozhodnete pre balíček, v rámci ktorého je aj styling a módne poradenstvo, presunieme sa do obchodíku Mineta Boutique v Trenčíne, kde si vás vezme do parády šikovná Majka. Nielen, že vám pomôže s výberom outfitu na fotenie, ale celkovo vám ponúkne fashion poradenstvo, aby ste vedeli, aké farby či strihy vám sedia.

Nasledovať bude fotenie, ktoré mám na starosť opäť ja, Kristin. To môže prebiehať ako v interiéri, tak i v exteriéri, rozhodovať môže napr. i počasie. Každopádne - možností je naozaj veľa. Z týchto našich spoločne strávených chvíľ budete mať napokon 6-8 výsledných, mnou upravených beauty fotiek, kde sa zameriame hlavne na vaše bezchybné líčenie a outfit. Fotky budú čakať už len a len na to, kedy sa nimi pochválite svojim priateľom na sociálnych sieťach. 

Ako môžu vaše fotky vyzerať? 

No a na záver ešte jedna skvelá ponuka, o ktorej som písala vyššie. Z #prettinesshooting nemusíte mať len fotky, ale v ponuke je i vlastná fashion ilustrácia, o ktorú sa postará Janka Dann. Tú si môžete následne vytlačiť a zarámovať, využiť opäť na sociálnych sieťach, či vytvoriť si personalizované tričko, hrnček, alebo kryt na telefón. A aby som nezabudla, aj postavičku v ružových šatách, ktorá je tvárou #prettinesshooting, nám pripravila práve Janka Dann. 

Ako môže vyzerať vaša ilustrácia?

#prettinesshooting môžete navyše zakúpiť pre svoju kamošku, sestru, maminu či priateľku ako darček. Ako jedinečný darček! :-) 

Tak čo poviete?

Už teraz sa na Vás veľmi tešíme a tiež na to, čo spoločne vymyslíme! 

Vaša Kristin, Janka a Majka! :-)

© 2020 Kristin Prettiness Make-up Artist. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!