Moja ponuka

Príležitostné líčenie

Rada sa postarám o váš bezchybný vzhľad na každú príležitosť. Podčiarknem vašu prirodzenú krásu a spolu vytvoríme vaše spokojnejšie a sebavedomejšie JA. 

Svadobné líčenie

Svadba je pre každú ženu jeden z najvýznamnejších dní v živote. S mojou pomocou a vašou jedinečnou osobnosťou z vás spravíme skutočne výnimočnú a nádhernú nevestu. Všetko vopred naplánujeme a skonzultujeme, lepšie sa spoznáme a doladíme pre vás čo najvhodnejší a jedinečný look. 

Skúška líčenia a účesu

Každá nevesta si môže byť istá a bez stresu si užiť svoj deň D. Na skúške doladíme každý detail a privedieme vašu vizáž do dokonalosti. 

Dôležité je všetko vopred vyskúšať a presne naplánovať.


Príležitostný a svadobný účes

K dokonalému make-upu jednoznačne patrí aj účes. Viem sa postarať o váš celkový vzhľad na akúkoľvek príležitosť.
Účesy robím len v prípade, že máte objednané aj líčenie.


Škola osobného líčenia a poradenstvo

Škola líčenia pod mojím vedením je pre tie z Vás, ktoré chcú spoznať samé seba, chcú vedieť ako sa správne nalíčiť na bežný deň, vedieť čo ne/robiť, či zoznámiť sa s technikou nanášania líčidiel a ich rôznorodosť. Od základu sa pozrieme na starostlivosť o pleť až po jednotlivé kroky a techniky nanášania make-upu, kontúrovanie, rozjasňovanie, úprava obočia, líčenie očí a nezabudneme ani na fixáciu make-upu, aby vám vydržal celý deň. To všetko v príjemnej a priateľskej atmosfére.


SKUPINOVÝ KURZ SEBALÍČENIA 

Výhodou skupinového kurzu je, že vládne vždy skvelá atmosféra a máte možnosť dozvedieť sa viac odpovedí na otázky, ktoré sa netýkajú len Vás, prípadne spoznať nových ľudí so spoločným záujmom. :-)

V cene je zahrnuté občerstvenie. (cenu nájdete v sekcii "cenník")

Počet účastníkov: 2 - 5 max.

Dĺžka trvania: 3-4 hodiny

Skupinové termíny školy líčenia sú zverejnené na úvodnej stránke. V prípade, že by ste prišla s kamarátkou, sestrou, či mamou, termín dohodneme individuálne tak, aby nám všetkým vyhovoval. 

INDIVIDUÁLNY KURZ

Ak máte pocit, že potrebujete alebo chcete individuálny prístup, kedy sa budem venovať len vám, máte možnosť zvoliť si termín a čas, ktorý vám bude vyhovovať.

V cene je zahrnuté občerstvenie. (cenu nájdete v sekcii "cenník")

Počet účastníkov: 1

Dĺžka trvania: 2,5 - 3 hodiny (podľa potreby)

Termín individuálnej školy líčenia zvolíme po dohode.


Vizážistický kurz líčenia

V prípade, že by si sa chcel/a venovať líčeniu na profesionálnej úrovni, môžeš absolvovať kurz určený pre vizážistov. Dozvieš sa množstvo informácií nie len z oblasti líčenia, ale aj ako správne pristupovať k zákazníčke, na čo nesmieš zabudnúť, akú výbavu budeš potrebovať a aká by mala byť postupnosť v jednotlivých krokoch. Kurz je rozdelený na dve časti - teóriu a prax.

Na kurze budeš potrebovať svoju modelku, ktorú si zabezpečíš sama, no po dohode ju viem zabezpečiť aj ja. 

Kurz nie je akreditovaný. Je vhodný pre začiatočníkov.

V cene je zahrnuté občerstvenie. (cenu nájdete v sekcii "cenník")

Počet účastníkov: 1 

Dĺžka trvania: 5 - 6 hodín (podľa potreby)

Termín kurzu zvolíme po dohode.

© 2020 Kristin Prettiness Make-up Artist. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!