O mne

Srdečne Vás vítam v mojom svete!

Volám sa Kristin a okrem toho, že sa profesionálne venujem líčeniu, som rovnako mama na plný úväzok! 

Už počas strednej školy som sa začala venovať líčeniu, no to mi však nestačilo. Rozhodla som sa absolvovať akreditované kurzy, napríklad v Make-up Institute Prague, kde som získala množstvo skúseností, pracovných príležitostí a samozrejme rekvalifikačný list. Aktuálne sa venujem hlavne Beauty make-upu, pretože pre mňa je podstatné vyzdvihnúť prirodzenú krásu ženy. 

 No človek nikdy nevie, čo mu život prinesie a ja už teraz viem, že make-up je mojou vášňou, takže sa snažím napredovať a posúvať sa aj v tomto smere. Som zástancom toho, že všetko sa dá, keď je vôla. Najdôležitejšie je robiť to, čo ma baví, byť sama sebe šéfom. 

U mňa nečakajte žiadne nútenie kozmetických výrobkov, ktoré si budete musieť kúpiť, aj keď nebudete chcieť. Som otvorená spoluprácam, no pečlivo si vyberám firmy, ktorými sa chcem prezentovať. 

Líčiť pre mňa neznamená len spraviť make-up, znamená to pre mňa oveľa viac. Je príjemné spoznať iné ženy, rodiny, porozprávať sa a prísť často na iné myšlienky. Takže sa budem čo najviac snažiť, aby ste sa pri líčení cítili dobre. 

Nezabudni byť ÚŽASNÁ! :-)